Szkolenia !!

Działalność szkoleniowa Instytutu  to każdorazowo nasza odpowiedź na konkretne potrzeby Twoje, bądź Twojej firmy. Formę szkolenia i program zawsze dopasowujemy do oczekiwań i poziomu wiedzy uczestników. Autorami programów szkoleniowych są nasi specjaliści, eksperci o wieloletnim doświadczeniu w działalności szkoleniowej, dysponujący nowoczesną wiedzą wyznaczoną standardami międzynarodowymi.

Szkolimy:

Osoby indywidualne

Grupy zawodowe

Firmy

Szkolenia z Instytutem to:

Zajęcia z ekspertami

Wiedza oparta o praktykę

Certyfikaty ukończenia

Konkurencyjne ceny

Referencje otrzymane od klientów

Prowadzimy szkolenia specjalistyczne z zakresu:

Materiałoznawstwa i towaroznawstwa,
Badania, oceny i bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych,
Kontroli jakości w przemyśle odzieżowym i tekstylnym,
Norm. Certyfikatów. Dyrektyw. Stosowania aktów prawnych dotyczących wyrobów tekstylnych na rynku polskim i wspólnotowym UE.

Nasza kadra:

Jesteśmy organizacją, która od prawie 75 lat dostarcza rozwiązania dla przemysłu włókienniczego. Projektujemy materiały do specjalnych zastosowań w energetyce, budownictwie, odzieżownictwie i wielu innych branżach.

Nasi wykładowcy są praktykami, którzy na co dzień zajmują się rozwijaniem nowych technologii i rozwiązań włókienniczych, testami laboratoryjnymi, projektowaniem tekstyliów użytkowych i technicznych.

Przekazujemy wiedzę i dzielimy się doświadczeniem zdobytymi w trakcie kilkudziesięciu projektów zakończonych przyznaniem blisko 1000 patentów.

Jak wygląda proces szkolenia z nami?

Badanie potrzeb

Dobór zakresu merytorycznego szkolenia zależy od potrzeb Twojej firmy. Musimy najpierw poznać problemy, aby moc zaproponować ich rozwiązanie. Zazwyczaj odbywa się to w trakcie rozmowy telefonicznej i korespondencji mailowej.

Propozycja programu i wycena

W oparciu o pozyskane wcześniej informacje, przygotujemy spersonalizowaną ofertę zawierającą główne założenia szkolenia, wstępną propozycję programu z podziałem na zagadnienia oraz czas poszczególnych modułów.

Po zapoznaniu się z naszą wstępną ofertą, możemy dokonać modyfikacji poszczególnych jej elementów. Ostateczny konspekt to wynik naszej wspólnej pracy.

Przygotowanie specjalistów

Nasi specjaliści przygotowują indywidualnie zaprojektowany program i ćwiczenia, dokonując analizy twojej firmy pod kątem jej działalności i wymagań zewnętrznych.

Szkolenie

W zależności od oferty, Twoje szkolenie może trwać jeden lub kilka dni, a może to być też proces rozwojowy rozłożony w czasie.

Nasi specjaliści realizują z Twoim zespołem wybrane zagadnienia, przeprowadzają warsztaty i praktyczne ćwiczenia. Każdy z uczestników otrzymuje dostęp do materiałów omawianych na zajęciach.

Ewaluacja działań

Po zakończonym szkoleniu masz możliwość dokonania ewaluacji wiedzy zespołu i wdrożonych rozwiązań. W tym celu proponujemy sesje konsultacyjne, na których odpowiemy na dodatkowe pytania oraz omówimy podjęte działania.

Rozpoczynasz lub prowadzisz działalność w branży tekstylno-odzieżowej bądź meblowej.

Brakuje Ci specjalistycznej wiedzy.

Skontaktuj się z nami!

Dobierzemy szkolenie odpowiednie do Twoich potrzeb.

 

 

FAQ – Najcześciej zadawane pytania

Bardzo dużo zależy od celu i formy szkolenia. Jeśli szkolenie ma przyjąć formę warsztatową maksymalna liczba osób w grupie nie powinna przekroczyć 8.

Wiele zależy od celu szkolenia, sytuacji wyjściowej i oczekiwanych efektów oraz liczebności grupy. Ceny ustalane są indywidualnie.

Termin ustalamy na drodze negocjacji po zaakceptowaniu konspektu – wg dostępności danego trenera oraz możliwości obecności wszystkich członków Twojego zespołu, których chcesz przeszkolić.

KONTAKT:

ŁUKASIEWICZ – Instytut Włókiennictwa

edu@iw.lukasiewicz.gov.pl
tel.: +48 42 61 63 250