Gazela Biznesu dla Łukasiewicz – Instytutu Włókiennictwa

Gazela Biznesu dla Łukasiewicz – Instytutu Włókiennictwa

Redakcja dziennika gospodarczego Puls Biznesu opublikowała po raz 21 ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Czwarty rok z rzędu Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa zdobył prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu!

Gazela Biznesu potwierdza bardzo dobrą kondycję finansową Instytutu, a także pokazuje, iż przyjęta strategia jego rozwoju przynosi efekty – tłumaczy dr inż. Tomasz Czajkowski, dyrektor Łukasiewicz – Instytutu Włókiennictwa. – Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach jakimi są wyniki finansowe. Jestem niezmiernie dumny, że kolejny rok z rzędu zakwalifikowano nas do grona najlepszych małych i średnich firm w Polsce. To zasługa całego zespołu, który cały czas ciężko pracuje na tak dobrą kondycję Instytutu – dodaje Tomasz Czajkowski.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, sporządzany nieprzerwanie od 2000 roku. Może się w nim znaleźć tylko przedsiębiorstwo o dobrej reputacji i wiarygodności.

Obecność w rankingu oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Więcej informacji o rankingu znajdą Państwo w linku poniżej:

https://www.pb.pl/gazele/