Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa partnerem największego łódzkiego programu stażowego

Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa partnerem największego łódzkiego programu stażowego

1 kwietnia ruszyła rekrutacja kandydatów w największym łódzkim programie stażowym „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne”, organizowanym przez Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi, w ramach programu „Młodzi w Łodzi”. Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa proponuje wchodzącym na rynek pracy studentom dwa atrakcyjne staże.

Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa znalazł się w gronie 65 najlepszych łódzkich pracodawców, którzy pomimo trudnej sytuacji gospodarczej spowodowanej lockdownem otwierają swoje drzwi dla studentów i absolwentów łódzkich uczelni. Na uczestników XI edycji projektu organizowanego w ramach programu „Młodzi w Łodzi” czeka ponad 350 ofert staży. Łódzki instytut oferuje dwa płatne staże: w Laboratorium Badań Chemicznych i Analiz Instrumentalnych oraz w Zakładzie Technologii Biomedycznych i Ochrony Środowiska.

Rekrutacja kandydatów do programu rozpoczęła się 1 kwietnia i potrwa do końca miesiąca. Wyłonieni pod koniec czerwca stażyści odbędą swoje staże w miesiącach: lipiec – wrzesień 2021 r.

Poprzednie edycje „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” pozwoliły znaleźć pracę blisko 1680 łódzkim studentom i absolwentom uczelni. Szczegółowe informacje na temat programu, a także proponowanych staży można znaleźć na stronie internetowej www.praktyki.lodz.pl oraz Facebooku „Młodzi w Łodzi”.

Informacja prasowa “Młodzi w Łodzi” (word)