Wynajem powierzchni

Home / O Instytucie / Ogłoszenia / Wynajem powierzchni

Oferta wynajmu powierzchni biurowo-magazynowo-produkcyjnych na lokale użytkowe

Instytut Włókiennictwa oferuje do wynajmu lokale użytkowe zlokalizowane w budynku przy ul. Brzezińskiej 1/3 w Łodzi ( wjazd od ul. Śnieżnej).

Lokale mogą być wykorzystane do celów biurowych, produkcyjnych, magazynowych.

Są one o zróżnicowanej powierzchni użytkowej : od 20 m² do 1500 m². Maksymalna dostępna powierzchnia – ok. 4 500 m². Ceny konkurencyjne, zależne od rozmiaru i standardu pomieszczenia. W przypadku dużych pomieszczeń magazynowych nawet poniżej 10 zł za m². Istnieje możliwość wjazdu samochodem dostawczym do wnętrza budynku, co ułatwia załadunek i rozładunek towaru. Nie ma żadnych barier architektonicznych ograniczających dostęp do budynku. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje : wod. – kan., energii elektrycznej, energii cieplnej.

Teren jest zamknięty i dozorowany 24 h/dobę. Na terenie bezpośrednio przylegającym do budynku znajdują się utwardzone parkingi z możliwością wydzielenia miejsc zarezerwowanych dla pracowników i interesantów.

Lokalizacja budynku jest korzystna ze względu na bliskie położenie centrum miasta oraz dobrego skomunikowania z węzłem autostrad w Strykowie ulicą Strykowską.  Do nieruchomości jest zapewniony wygodny dojazd komunikacją miejską – 50 m do najbliższego przystanku autobusowego.

Osoby uprawnione do udzielania informacji:
Sławomir Szczepaniak – tel. 512 645 696